Latviski English По-русски
logo SABIEDRĪBA PAR ATKLĀTĪBU TIL
line line line line line

Vēlēšanas 2009

Projekta metodoloģija

Galvenie secinājumi

Politisko partiju saraksts

Partija "LPP/LC"

"Jaunais laiks"

"Tautas partija"

"PCTVL - par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"

"Pilsoniskā savienība"

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"

"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK

"Zaļo un zemnieku savienība"

"Sabiedrība Citai Politikai"

"Jūrmala - mūsu mājas"

Partija "Mūsu zeme"

"Latvijas Zaļā partija"

"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība", Partija "LPP/LC"

9. Ģirts Auškāps *


TB/LNNK

 

Rīgas domes izpilddirektora vietnieks

 

1. Pret personu ir izvirzīta apsūdzība par iespējamu iesaisti koruptīvās darbībās (kukuļošana, dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana utt.);

Nav informācijas.

 

2. Atbildīgā institūcija ir konstatējusi, ka persona ir atradusies interešu konfliktā;

Nav informācijas.

 

3. Persona ir ar apšaubāmu reputāciju saistībā ar iespējamu neētisku rīcību vai iesaisti koruptīvās darbībās

Nav informācijas.

 

4. Personai ir lieli skaidrās naudas uzkrājumi un neskaidri finanšu darījumi

2006.gadā deklarēja, ka pieder daļas nekustamo īpašumu kompānijā SIA Baltic property group, kas realizējusi miljonus vērtus projektus (Primavera, Nordeķu nams, Nometņu ielas biroji, u.c). 2007.gadā šīs firmas daļas vairs nepieder. Sakaņā ar Lursoft publicēto informāciju, savas daļas no uzņēmuma ir pārdevis Gundaram Rezevskim 2007.gada novembrī, kurš ir valdes loceklis SIA Baltic property group, kā arī iesaistīts naftas biznesā. Amatpersonu deklarācijas sadaļā ieņēmumi par daļu pārdošanu nav norādīti.

2008.gadā ir deklarējis akciju iegādi Panamā reģistrētā uzņēmumā Credit Union Group S.A. Interesanti, ka arī iepriekšējais uzņēmums, kura daļas Ģ.Auškāps pārdeva - SIA Baltic property group, kā liecina uzņēmuma mājas lapa, īsteno investīciju projektus Panamā.


Avots: VID amatpersonu deklarācijas (*valūtas konvertētas latos pēc Latvijas bankas noteiktā valūtas kursa uz deklarācijas iesniegšanas gada 31.martu)

 

5. Ieņemamie amati un ziedojumi

Kopš pagājušā gada darbojas Rīgas pašvaldības AS “Rīgas centrāltirgus”, kurā darbojas vai ir darbojušies arī daži citi TB/LNNK partijas aktīvi biedri kā Vents Balodis, Gaidis Bērziņš. Pagājušā gada nogalē aizdomās par  dienesta stāvokļa ilgstošu izmantošanu prettiesisku materiālu labumu gūšanai vairāk nekā 100 000 LVL apmērā tika aizturēta toreizējā "Rīgas Centrāltirgus" valdes priekšsēdētāja N.Cibuļska.

Savukārt 2009.gada sākumā, kad par Satiksmes ministru kļuva tēvzemietis Kaspars Gerhards, Ģ.Auškāps kļuva par AS Pasažieru vilciens padomes locekli.

 

Rīgas pilsētas pašvaldības uzņēmumos gūtie ienākumi (LVL)


 

Piezīme: 2009.gada sākumā TB/LNNK 2000 LVL ziedojis A.Auškāpa tēvs, Guntars Auškāps.

Avots: KNAB, VID amatpersonu deklarācijas

 

6. Persona vairākkārtīgi ir mainījusi politiskās partijas

Nav informācijas.


search
Kandidati
Ziedojiet Delnai
Kas ir Korupcija?
KUI
Juridiska palidziba iedzivotajiem